Küçükyalı, Adile Hanım Sk. No:2, 34840 Maltepe/İstanbul
trende

Bodrum Asansörlü Nakliyat

Begonvil Bodrum Nakliyat olarak, Bodrum Evden eve asansörlü Nakliyat işlerinize de talibiz:  Merdiveni Dik, Yüksek Katlı, Dar Merdivenli ve asansörü olmayan binalarda taşıma işlemi çok zor olmakta ve eşyalar zarar görmektedir. Şehirlerarası taşımalarda ve nakliyelerde hatta evden eve taşınırken bu tür binalarda artık Asansörlü Taşıma işlemi yapmaktayız.

Eşyaların taşınma süresi asansörlü araçlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası evinizi ofisinizi taşırken başka bir şehirdede ayni imkanlardan faydalanabileceksiniz.

Asansörlü Taşınma Avantajları

Bodrum Evden eve asansörlü Nakliyat

-Eşyaların taşınma süresi asansörlü araçlarımız sayesinde bodrum nakliyat olarak çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır.
-Merdivenleri dik ve yüksek katlı binalarda taşınma işleminin kolaylaşmasını sağlar.
-İnsan gücü ile taşımanın mümkün olmadığı ağır eşyaların güvenli bir taşınmasını sağlar. Asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek

-Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırır.

-Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar , dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak

-Bazı Bina yöneticilerinin bina  asansörünü kullanmaya karşı olduğundan dışarıdan asansörlü taşıma büyük kolaylık sağlar.

-Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırır.
-Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaltığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim alınmasını sağlar.

Süreç nasıl ilerliyor? 
Yük asansörü keşif yeri yük asansörlü taşınma işleminde, taşınma işleminden önce Bodrum begonvil nakliyat firmanın eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılması gerekmektedir.

Eksperler ev eşyalarının durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör kullanımının sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir.  Tecrübeli ekipler mobilyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirirken asansör operatörü uygun açı ve mesafeden asansörün balkon veya pencerenize kurulum işlemini gerçekleştirir.

Taşınma açısından son derece modern, hızlı ve hassas olan asansörlü nakliye fiyat olarak da uygun seçeneklerle geliyor. Rekabetin müşteriye yaradığı iş kollarından birisi taşımacılık. Paketleme işlemi bittikten sonra seri bir şekilde eşyaların balkondan veya pencereden asansörün platformuna konularak indirilmesi ve araca istiflenmesi işlemi gerçekleştirilir.

Bodrum Evden eve asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat’ın yapılabilmesi için bazı koşulların sağlanması gerekiyor. Şöyle sıralayabiliriz:
Nakliyat Asansörünün tipinin belirlenmesi gerekiyor öncelikle. Nakliyat Asansörünün kurulumunu engelleyecek unsurların belirlenmesi gerekiyor ve son olarak  Bina balkon kapısının büyüklüğü ile Eşyaların niteliği ve yoğunluğuna dair bir gözlem yapılması gerekiyor.
Kimler bu hizmetten faydalanamıyor?

Evinin bulunduğu sokağa asansörlü taşıma araçlarımızın giremediği müşteriler,
Balkon yapısı ve büyüklüğünü asansörlü taşımaya elverişli olmayan müşteriler,
Taşınılacak ev yüksekliğinin asansörümüzün ulaşamayacağı yükseklikte olan müşteriler asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanamıyorlar.

Bodrum Evden eve asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat yapılacak kat asansörlü taşımacılık fiyatları standart nakliye fiyatlarına göre pahalı olmasına karşın taşıma hassasiyeti düşünüldüğünde asansörlü nakliyat daha ucuz bir taşımadır.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: