Küçükyalı, Adile Hanım Sk. No:2, 34840 Maltepe/İstanbul
trende

Bodrum Nakliyat Firmaları

Sektörün liderliğini üstlenen Bodrum nakliyat firmaları, talep edilen adreslere anlık olarak araç göndermektedir. Evlerde, ofislerde ve şirketlerde kullanılan tüm eşyalar, Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir. Özellikle de taşıma işlemleri sırasında yüklere zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Bodrum nakliyat firmaları, ağır yük, parça yük ve konteyner taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca firma, çalışmaları sırasında memnuniyet oranlarını da göz önünde bulundurmaktadır. Tüm yükler, firmanın alanında uzman olan ekipleri tarafından paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Proje öncesinde oluşturulan iş planı sayesinde de taşıma işlemleri maksimum 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca eşyalara uygun olarak da araç tahsis desteği sunulmaktadır. Örneğin yük sayısının fazla olduğu projelerde, geniş tır modelleri kullanılmaktadır.

Bodrum Nakliyat

Bodrum Nakliyat

Firmanın Araç Modelleri

Borum nakliyat firmaları, yenilenen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Özellikle de yeni araç modellerini bünyesine katmakla beraber, asansörlü taşımacılık noktasında da destek sunmaktadır. Kamyon, tır ve hafif ticari gibi pek çok taşıta sahip olan firma, her türlü yükü de profesyonel bir şekilde taşıyabilmektedir. Ayrıca parça yükler için de depolama alanları geniş olan kamyonlar kullanılmaktadır. Bodrum nakliyat firmaları araçlarının tamamında sigorta güvencesi bulunmaktadır. Yolculuk sırasında herhangi bir kaza olması halinde tüm maddi kayıplar sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Kamyon ve tır modelleri, ürün güvenliğini arttırabilecek birçok özelliğe sahiptir. Örneğin araç kasaları tamamen çelik kasadan üretilmiş olup, çevresel etkenlere karşı da bir hayli dayanıklıdır.

 

Firmanın Hizmetleri

 

Depolama, taşıma ve şehirlerarası sevkiyat hizmetleri sunan Bodrum nakliyat firmaları, aynı zamanda taşınan eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen tüm eşyalar, alanında uzman marangoz ekipleri tarafından monte edilmektedir. Firma, kullanılmayan ve boş yere yer kaplayan eşyalar içinde depolama hizmet vermektedir. Özellikle de bölgede yetişen hayvancılık ve tarım ürünleri de yine Bodrum nakliyat firmaları tarafından talep edilen adreslere götürülmektedir. Buna ek olarak, paketleme işlemleri de profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Projenin en başında anlaşılan rakam haricinde, ambalajlama, montaj ve yükleme gibi işlemler için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca firmanın hizmet alanlarında, kurumsal şirket taşımacılığı ve fabrikalar tarafından üretilen seri imalat ürünlerinin nakliyesi de yer almaktadır.

Neden Bodrum Nakliyat Firmaları?

Bodrum nakliyat firmaları müşterilerine özel çeşitli kampanyalar gerçekleştirmektedir. Özellikle de taşıma ücretleri bakımından en ucuz hizmeti verdiği de bilinmektedir. Firmanın hizmet anlayışı ise tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanmıştır. Ayrıca projenin teslimatı sırasında kontroller ürün sahipleri ile beraber gerçekleştirilmektedir. En ufak bir eşyaya zarar erilmişse eğer, firma söz konusu bu zararı karşılamaktadır. Sizde hemen Bodrum nakliyat firmaları ile iletişime geçebilir ve taşıma işlemlerinizin güvenli bir şekilde yapılmasını gerçekleştirilebilirsiniz. Ayrıca evinize ücretsiz bir şekilde inceleme ekibi çağırarak da, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: