Küçükyalı, Adile Hanım Sk. No:2, 34840 Maltepe/İstanbul
trende

Yalıkavak Nakliyat

Anasayfa » Faaliyet Alanları » Yalıkavak Nakliyat

Bodrum İlçesinin Yalıkavak mevkiinden Nakliyat yapmak isteyenler Hemen bize ulaşınız. Bodrum da Nakliyat firması olarak Yalıkavak’da da faaliyetlerimizi yürütüyoruz.  Yalıkavak Nakliyat da yanınızdayız

 

Bodrum Parsiyel eşya Taşıma

parsiyel eşya bodrum nakliyat

Parsiyel eşya istanbul bodrum evden eve nakliyat

Parsiyel Eşya taşımak veya nakliyesini yaptırmak, Aynı güzergahta taşınacak olan, birbirinden farklı müşterilere ait yükleri, aynı kamyon, kamyonet veya tırla taşıma faaliyetine parsiyel taşımacılık adı verilir.
Biz Bodrum İstanbul arası nakliyat yaparken Parsiyel eşyalarınızı da taşıyoruz. Neredeyse her gün bodrumdan İstanbula ve İstanbul’dan bodruma aracımız yola çıkmaktadır. hiç tereddüt etmeden arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılığın kendine özgü bir yapısı vardır bunu inceleyelim.
Parsiyel Yük / Parça Yük Taşıma Uygulama Detayları

Parsiyel yük taşıma faaliyetinde, birden fazla müşterinin parça yükü tek araçla taşınmaktadır. Taşınacak yükün, gideceği lokasyona göre araçlara yüklenmesi LIFO (Last In First Out) yöntemiyle gerçekleştirildiğinden, yüklerin karışması ihtimali yok denecek kadar azdır.

LIFO uygulaması kapsamında, araçtan ilk indirilecek parça yük, araca en son yüklenmekte ve bu sayede hem yükleme / indirme işlemlerinde zamandan tasarruf edilmekte, hem de yüklerin karışması ihtimali minimuma indirilmektedir.

Taşınacak yükler, check listler ile takip edilerek numaralandırılmakta ve numaralandırılmış şekilde sevkiyatları gerçekleştirilmektedir.

parsiyel yükleme, parsiyel yük taşıma, parsiyel taşımacılık, parsiyel nakliye, parsiyel nakliyat, parsiyel ev eşyası, parsiyel nedir, parsiyel lojistik, parsiyel yük, parsiyel eşya, parsiyel yükleme nedir, parsiyel nakliye firmaları, istanbul parsiyel nakliye firmaları, istanbul şehirler arası parsiyel nakliye, istanbul şehirler arası parsiyel nakliyat, şehirler arası parsiyel taşımacılık firmaları, şehir içi parsiyel nakliye

Yaz aylarının gelmesiyle İstanbul’dan Bodruma hızlı bir hareket başlamıştır. 4. Kamyon ve kamyonetimiz ile neredeyse hergün İstanbuldan bodruma ve Bodrumdan da İstanbul’a nakliyat Eşya, veya yük taşımacılığı yapmaktayız. Bizi aramadan Taşınmaya ve Eşya taşımaya asla karar vermeyin. Bodrum Nakliyat işlerinizin Tümüne Talibiz.

Bodrum Şehirlerarası evden eve nakliyat

Yıllardır İstanbul’dan Tüm Türkiye’ye şehirlerarası nakliyat yapan firmamız, son bir yıldır yeni bir politika ile Bodrum ile istanbul arası nakliyat yapma kararı aldık. ve bu işlemi başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.
Bodrumdan da İstanbul’a nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak Bodrumda Nakliyat fiyatlarını sorun soruşturun ve En son bize gelin.
Begonvil nakliyat Telefonla Anlaşma yapmaz. Sonrada Fiyat Arttırmaz. Çünkü Nakliyesi yapılacak eşyayı gider Ekspertiz eder. Ekspertiz eşyaya bakar, Gereken işlemlerini yapar ve Onun doğrultusunda Eşyanın nasıl taşınacağını, Hangi Arabanı taşıyacağını ve kaç kişinin taşıyacağını belirler.
Taşınacak Eşya Avrupa’dan ithal Paplonlarla sarılarak, Güzel ve Güvenilir bir şekilde muhafaza edilir.
Kırılacak olan eşyalar Özel kolilere tek tek sarılarak konulur ve üzerlerine ne oldukları yazılır. Sökülüp takılması gereken Mobilyalar için tecrübeli bir çalışan görevlendirilir ve vida ve benzeri hiçbir araç gereç kaybolmadan yerine kurulur. İstanbul’dan bodruma nakliyat

Yalıkavak nakliyat

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: