Küçükyalı, Adile Hanım Sk. No:2, 34840 Maltepe/İstanbul
trende

BODRUM NAKLİYAT

18.12.2018
3.322

 

Evlerde, ofislerde ve çalışma alanlarında bulunan eşyalar, farklı adreslere götürürken zarar görmektedir. Nakliyat sırasında bilinçsiz bir şekilde yapılan paketleme ve yükleme işlemleri, ürünlerinde deforme olmasına neden olmaktadır. Bodrum nakliyat firması ise, geliştirmiş olduğu çözüm yöntemleri sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle de alanında uzman personelleri ile hizmet veren söz konusu firma, parça yük, ağır yük ve kurumsal taşımacılık gibi sektörlerde de boy göstermektedir. Bodrum nakliyat firması talep edilen adreslere ise maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşmaktadır Bu sayede taşımacılık işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca firma ekipleri, işlem görmesi planlanan yükleri inceledikten sonra kullanılması gereken araç modeline karar vermektedir.

Paketleme Ve Montaj Desteği

 

Bir eşyanın sıfır risk ile taşınabilmesi için kaliteli ambalajlar ile paketlenmesi gerekmektedir. Ayrıca kırılması muhtemel olan yükler için kutulama desteği sunulmalıdır. Bodrum nakliyat firmasının ekipleri ise, ürün güvenliğini sağlamak için birinci sınıf kaliteyle üretilmiş ambalajları kullanmaktadır. Tüm eşyalar, en az iki kat olacak bir şekilde sarılmaktadır. Özellikle de yolculuk sırasında paketlerin birbirine zarar vermemesi için de gerekli önlemler alınmaktadır. Bodrum nakliyat ekipleri, yeni yaşam alanına getirilen eşyaların montajını da başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Dolaplar, masalar ve diğer mobilyalar, uzman marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Firmanın personelleri, proje başlangıcında oluşturulan iş planı sayesinde de, uygulama sırasında rutin sorunlar yaşanmasını da engellemektedir.

 

Nakliyat Araçları

 

Güvenli bir taşımacılık hizmeti verilebilmesi için projelerde kullanılan araçların fiziksel durumu oldukça önemlidir. Zira kötü ve eski bir kamyon nedeniyle, hem maliyetler artabilir, hem de taşıma işlemleri aksayabilir. Bodrum nakliyat firması bünyesinde bulunan tüm araçlar, günümüz teknolojisi ile üretilmiştir. Ayrıca bu araçların tamamında asansör sistemi bulunmaktadır. Asansör sistemi ile paketler, koliler ve ağır yükler, yüksek katlara bile kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Firma, ağır, parça ve kurumsal şirketlerin yüklerine özel olarak araç tahsis edebilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde depolama alanı geniş olan tır modelleri kullanılmaktadır. Bodrum nakliyat firması araçları, ekonomik yakıt tüketim özelliğine de sahiptir. Bu nedenle de proje maliyetleri düşürülmekte ve bu düşüş müşterilere yansıtılmaktadır.

Bodrum Nakliyat Fiyatları

 

Sektörün lider bir firması konumunda olan Bodrum nakliyat, ekonomik fiyatları sayesinde de rakiplerini geride bırakmaktadır. Firma tarafından verilen tüm hizmetler, piyasaya oranla yüzde 10 daha uygundur. Özellikle de parça yük taşımacılığı fiyatları çok makul rakamlardan oluşmaktadır. Firma, müşterine özel indirimler de gerçekleştirmekte ve geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Bodrum nakliyat ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde farklı adreslere lanse edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınız için de firmadan destek alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: