Küçükyalı, Adile Hanım Sk. No:2, 34840 Maltepe/İstanbul
trende

Bodrum Taşımacılık

Bodrum Nakliyat

Bodrum Nakliyat

Bodrum’da taşıma ve taşınma hizmetimiz başlamıştır.  Evden eve taşınmak veya ofis taşımacılık yapmak istiyorsunuz, taşına esnasında sizlere tecrübeli personel ve garantili ve kaliteli taşınmanız için Tüm imkanlarımız seferber olacaktır. Begonvil Nakliyat olarak tek gayemiz sizlerin memnun olmasıdır.

 

Bodrum dan İstanbul’a İstanbul’dan  Bodrum’a Nakliyat olarak çalışmaya devam ediyoruz

Ofis ve büro taşımacılığı, Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır. Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır.

Bodrum Nakliyat

Bodrum Nakliyat

Tüm Nakliye taleplerinizde profesyonel hizmetleri siz değerli müşterileri ile buluşturan Bodrum nakliyat Taşımacılık firması şehirler arası iş yeri nakliyatı ile de hızlı ve güvenli bir hizmet sağlamaktadır. İş yeri eşyalarınızı profesyonel düzeyde paketleyen ve koruma altına alan Bodrum Taşımacılık Türkiye’nin neresine, kaç km yol gidilecek olmasına bakmazsızın eşyalarınızı kaliteli ürünler eşliğinde korumaya almaktadır. Taşınma süresince eşyalarınızı sigortalayarak güvence altına alan BEgonvil Taşımacılık  güvenilir taşımacılık ilkelerinin tamamını uygulamaktadır. Profesyonel hizmetleri ile siz değerli müşterilerinin daima ilk tercihi olan BEgonvil Taşımacılık Şehirler Arası Nakliyat hizmetini profesyonel düzeyde uygulayan ender firmaların başında gelmektedir.

ETİKETLER:
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: