Küçükyalı, Adile Hanım Sk. No:2, 34840 Maltepe/İstanbul
trende

BODRUM TAŞIMACILIK

BODRUM TAŞIMACILIK

 Bodrum taşımacılık firması, tüm yük modellerini, talep edilen adreslerden almakta ve yine talep edilen adreslere götürmektedir. Her ne olursa olsun, ilk öncelik ürün güvenliğine verilmektedir. En ufak bir eşyanın bile zarar görmemesi için üst düzey bir çalışma prensibi sergilemektedir. Bodrum taşımacılık firması, ülkemizin birçok il ve ilçesine düzenli olarak araç göndermektedir. Ayrıca firma uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için yeteri kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir. Evlerde, ofislerde ve kurumsal şirketlerde yer alan tüm eşyalar, uzman eller tarafından işlem görmektedir. Bir yükün zarara uğramadan taşınabilmesi, ancak profesyonel ekipler tarafından sağlanabilmektedir. Firma bünyesinde hizmet veren personeller ise, bahsi geçen tanıma uygundur. Ayrıca söz konusu bu personeller düzenli olarak eğitimlerden geçirilmektedir.

bodrum nakliyat

bodrum nakliyat

Araç Çeşitleri

 

Hafif ticari, kamyon ve kamyonet gibi birçok araç çeşidine sahip olan Bodrum taşımacılık firması, her yük modeline uygun işlem yapmaktadır. Firmanın tüm araçları, teknolojik özellikler ile donatılmıştır. Örneğin arka kapağın altında bulunan asansör sistemi, yüklerin kasa içerisine pratik bir şekilde yerleştirilmesini sağlamaktadır. Yine boşaltım sırasında da bu özellik kullanılmaktadır. Bodrum taşımacılık araçları, olumsuz hava koşullarında bile hizmet verebilmektedir. Ayrıca söz konusu kamyon ve kamyonetlerin tamamında sigorta bulunmaktadır. Yani sevkiyat sırasında yüklerin maddi kayıplara uğraması sonucunda oluşan zararlar, firmanın anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Bodrum taşımacılık firması, eşya sayısının bir hayli fazla olduğu durumlarda da depolama alanı geniş olan tır modellerini devreye sokmaktadır. Ayrıca tüm tır ve kamyonların yakıt tasarruf özelliği de bulunmaktadır.

 

Garantili Hizmet

 

Bodrum Nakliyat

Bodrum Nakliyat

Taşıma güvenliğini sağlamak adına her ne kadar önlem alınırsa alınsın, elde olmayan nedenlerden dolayı eşyalara zarar gelebilir. Bodrum taşımacılık firması da bu ihtimali göz önünde bulundurmakta ve tüm eşyaları ekspertiz eşliğinde güvenceye almaktadır. Ayrıca bu hizmet içinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Firma müşterine ciddi anlamda garantili bir hizmet sunmaktadır. Parça yük taşımacılığı projelerinde de aynı güvence sağlanmaktadır. Bununla birlikte, en ufak bir eşya bile paketlenmeden araca yüklenmemektedir.Bodrum taşımacılık firması ekipleri, söz verilen tarihler arasında da teslimatı gerçekleştirmektedir. Yol güzergahı ne kadar uzun oluşa olsun, tüm paketler maksimum 3 iş günü içerisin de istenilen adrese gönderilmektedir.

 

Bodrum Taşımacılık Ücretleri

 

Bu kadar kaliteli bir hizmet sunan firmadan yüksek rakamlar beklenmesi oldukça normaldir. Ancak Bodrum taşımacılık firması, fiyat noktasında da fark yaratmaktadır. Tüm hizmetler, piyasa şartlarına göre yüzde 20 oranında daha ucuza gerçekleştirilmektedir. Firma personelleri, taşınması planlanan yükleri inceledikten sonra bir fiyat listesi çıkarmaktadır. Ardından onay için müşteriye danışılmakta ve ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek olan problemler de bu sayede ortadan kaldırılmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Bodrum nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: