Küçükyalı, Adile Hanım Sk. No:2, 34840 Maltepe/İstanbul
trende

BODRUM EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Bodrum evden eve nakliyat firması, tüm yükler için farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Gerek şehir içi, gerekse şehir dışı bölgelerine araç göndermekle beraber, talep edilen adreslere de en kısa süre de ulaşmaktadır. Firma, alanında uzman ekipleri sayesinde de, yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Nakliyat sektörü, genel olarak sorunlu ve bireylerin her zaman uzak durduğu bir alandır. İşlemler sırasında yapılan yanlış uygulamalar, yüklerin zarar görmesine neden olmaktadır. Ancak Bodrum evden eve nakliyat firması, paketleme, taşıma ve yükleme hizmetlerini dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylece de bir sorun yaşanmasına fırsat vermemektedir.

 

Bodrum evden eve nakliyat

Bodrum evden eve nakliyat

Hizmet Kalitesi

 

Bodrum evden eve nakliyat firması, site taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ancak proje türü ne olursa olsun her zaman ilk öncelik ürün güvenliğine verilmektedir. Firmanın uzman personelleri, taşınması planlanan her bir eşyayı paketledikten sonra araca yüklemektedir. Yükleme sırasında da paketlerin zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca hiçbir nakliyat firmasının yapmadığı işlem olan ürün analizi, Bodrum evden eve nakliyat ekipleri tarafından yapılmaktadır. Ürün analizi, taşınması planlanan eşyaların fiziksel özelliklerine, sayılarına ve tonajlarına göre araç belirlenmesini sağlamaktadır. Araçların yüklere uygun bir şekilde seçilmesi, hem taşıma güvenliği, hem de işlem maliyeti açısından çok önemlidir. Örneğin eşya sayısının fazla olduğu alanlarda tır modelleri kullanılmaktadır. Bu sayede sürekli git gel yapılmasına gerek kalmadan tüm yükler tek bir seferde taşınabilmektedir.

 

Şehirlerarası Nakliyat

 

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin üst düzey bir kalite de verilebilmesi için engin tecrübelere ihtiyaç duyulmaktadır. Zira yol mesafesinin uzaması, ürün güvenliğine daha da dikkat edilmesi anlamına gelmektedir. Sevkiyat sırasında yaşanabilecek olan sorunlar veya riskler de artış göstermektedir. Ancak Bodrum evden eve nakliyat firması, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirler için haftada en az 2 kes sevkiyat gerçekleştirmektedir. Özellikle de parça yükler teker teker adreslerden toplanmakta ve firmanın depolarına getirilmektedir. Yine parça yüklerde paketlenmekte ve bölgeye giden araca yüklenmektedir. Bodrum evden eve nakliyat firması, tüm projeleri zamanında teslim etmekte ve herhangi bir gecikmenin yaşanmasını engellemektedir.

 

Bodrum Evden Eve Nakliyat Süresi

 

Firma personelleri, evlerde var olan eşyaların paketlenmesini, araca yüklenmesini ve tekrar montaj edilmesini yaklaşık 2 iş günü içerisinde tamamlamaktadır. Firma montaj veya diğer hizmetler için de herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Ayrıca Bodrum evden eve nakliyat ekipleri, ev taşımacılığı hizmetleri için özel eğitimlerden geçirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca adresinize anlık araç gönderilmesini sağlamak için de firma ile görüşebilir ve ekonomik bir hizmete sahip olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: